playerturk

  • Oyunda aktif olmak mümkün olduğunca online olmak. özellikle klan savaşı saatleri (haftada en az 4 gün, 20.00-24.00 arası)

 

  • Klanda yaşca büyük insanların olduğunu ve aile ortamında oynadıklarını unutmadan seviyeli ve saygılı olunmalı.

 

  • minimum 6 tier 0-1, cronwell veya t-37 yada 8 tier IS-3 tanklarından ikisi olmalı.

 

  • TS Kulanımı zorunludur.

 

T8 Kale ve klan savaşları için istediğimiz tanklar

 

IS-3, 110, IS-5, T32, AMX 50 100, T54lwt, AMX 13 90

 

T6 Kale ve klan savaşları için istediğimiz tanklar

 

I-O, Cromwell, T37, T150

 

PLAYER TÜRK KLANI Üye Alım Prosedürü

-Başvuracakların bir şekilde alım sorumlularına ulaşmaları yeterlidir.(forumdan, özel mesajla, ts üzerinden ya da oyun içinden başvurunuzu yapabilirsiniz)

 

ÖNEMLİ NOT : Alım sorumlusu arkadaşlar bütün başvurulara olumlu ya da olumsuz bir dönüş yapıyorlar. Bunun için forum hesabınıza özel mesaj atılıyor. Bu noktada dikkat etmeniz gereken şey, eğer forumdaki mesaj kutunuz doluysa arkadaşlarımızın yazdıkları mesaj gönderilmiyor, ve sizinle iletişim yolumuz kapanıyor. Lütfen mesaj kutunuzun dolu olmadığından emin olun. Eğer Klanlarımızdan birine başvuru yapıp başvuru süresi dolmadan başka bir klana dahil olduğunuz tespit edilirse cevap alamazsınız.

 

Klana girdiğinizde recruit(erat) rütbesinde olacaksınız. Bu rütbe aynı zamanda deneme sürecinde olduğunuzu gösterecek. Deneme süresi yaklaşık 1 ay sürecek olup, online süresi, savaşlara katılım ve performans gibi etmenlere göre değişiklik gösterebilir. Deneme süreniz sona erdiğinde soldier(asker) rütbesine yükselecek ve klana katılımınızı tamamlamış olacaksınız.

 

Son olarak, eğer başvuru yapıyorsanız yukarıdaki tüm şartları okuyup onayladığınızı kabul ediyoruz.

 

İlginiz için teşekkür ederiz.

 

PLAYER TÜRK KLANI başvuruları için:   Murat_Abi, NINJA1972-2014, Coollx2, ByP3RF3CTTr ile iletişime geçiniz.